Druhé DVD z Uvolněte se… opět přílohou Reportu

  • Druhé DVD z Uvolněte se… opět přílohou Reportu Fotogalerie (44)
    • 28.02.2010
    • Tisk

    Po úspěchu DVD „Uvolněte se, prosím – Nejlepší hudební kousky“ nyní vychází jeho pokračování…

    Sdílejte článek:

Po úspěchu DVD „Uvolněte se, prosím – Nejlepší hudební kousky“ nyní vychází jeho pokračování, které bude přílohou březnového čísla REPORTu. Nabídne unikátní hudebních vystoupení, která zazněla během pětileté existence televizní talk show Jana Krause.
Kompilace obsahuje celkem 27 skladeb v podání skupiny Davida Krause a jejích hostů, jimiž byli tentokrát např. Jana Kirschner, Szidi Tobias, Rudy Linka, Iva Frühlingová, Gabriela Demeterová a další. DVD čítá řadu hitů, původně od Queen, Prince, The Doors, Bryana Ferryho, The Killers, Raye Charlese, Joan Osbourne, INXS či Jiřího Schelingera, a samozřejmě i autorský repertoár v osobitém podání špičkových interpretů.
Bonusem tohoto titulu jsou dvě zbrusu nové, dosud nezveřejněné písně Davida Krause z připravovaného sólového alba Cukrárna.
Slavnostní křest DVD proběhne za přítomnosti jeho hlavních aktérů na vyhlášení výročních cen Žebřík 5. března v DK Inwest v Plzni.
DVD vychází 1. března jako bezplatná příloha REPORTu 3/10. K objednání už nyní za 79 Kč na predplatne@ireport.cz nebo tel. 377 431 105.

Ukázky a další info brzy na www.ireport.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.