Dnes se spustí nové webovky festivalu Benátská noc

Dnes večer se spustí úplně nové webové stránky hudebního festivalu Benátská noc. Protože letos „Benátská“ slaví plnoletost, spustí je organizátoři přesně v symbolický čas 18:18:18.

Do konce února stále platí velmi výhodná cena na koupi vstupenek na všechny dny – 918,–Kč . Nové webové stránky 18. ročníku festivalu www.benatskanoc.cz
budou přinášet pravidelně aktualizované informace nejen ke koncertnímu programu, ale i k další řadě akcí, které organizátoři připravují v rámci narozeninových oslav. Nebudou chybět informace o dopravě, ubytování, ceně vstupenek. Navíc se pro letošek rozběhl  festivalový „facebook“ a přibudou i další komunikační kanály.

Jméno zahraniční hvězdy se zatím tají, ale v tuto chvíli už je známá řada umělců, kteří v malebném prostředí v Malé Skále vystoupí. Budou to mimo jiné – Fiction plane /syn Stinga, Die Happy, Tublatanka, Richard Müller, Mig 21, No Name, David Koller, Toxique, Eddie Stoilow, Miro Žbirka, jeho syn se skupinou Up Against It, Vitacit, Tomáš Klus, Horkýžeslíže, Xindl X, Kamil Střihavka, Arakain, Walda Gang, Michal Hrůza , Sto zvířat, Žlutý pes,…….a další a další.
Vstupenky lze koupit prostřednictvím předprodejních sítí. Ovšem pouze do konce února za cenu  918,– Kč na všechny tři dny. Všichni, kdo chtějí přijet, ať neváhají s koupí, protože cena bude – postupně s blížícím se datem festivalu – růst.

Více informací na www.benatskanoc.cz
od 18.2. od 18:18:18.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.