Front Line Assembly přivezou do Prahy své nové album | ABradio.cz

Front Line Assembly přivezou do Prahy své nové album

  • Front Line Assembly přivezou do Prahy své nové album
    • 20.02.2010
    • Tisk

    Mistři temné elektroniky Front Line Assembly přivezou do Prahy své nové album.

    Sdílejte článek:

V roce 1986 vznikl hudební projekt Front Line Assembly, který založil zpěvák a klávesista Bill Leeb (Wilhelm Schroder – jeho skutečné jméno), který si odskočil z kapely Skinny Puppy.
A společně s Michaelem Balchem začaly pracovat na svém vlastním materiálu. Po několika prvních demo MC s velice minimalistickou hudební strukturou skladeb se dopracovaly ke svým dvěma prvním oficiálním albům State of Mind (1988 – Dossier Label) a Corrosion (1988 – Third Mind Records Label). Obě alba se dočkala velice pozitivního ohlasu a Bill Leeb se rozhodl Skinny Puppy opustit nadobro. Tím se projekt Front Line Assemblystal plnohodnotnou kapelou a pro fanoušky EBM se Front Line Assembly staly jednoznačně kultem. Do letošního roku vydali celkem 21 alb a jejich věrní fanoušci nedají dopustit ani na ně ani na jejich živé koncerty.
Stejně tak tomu bude i letos 22.července v pražském Lucerna Music Baru.
Vstupenky za 490,– Kč + poplatky budou v prodeji od 22.února v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě za 600,– Kč.
Více info na:

www.myspace.com/…lineassembly

www.mindphaser.com

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

www.myspace.com/…ckupromotion

Front Line Assembly – Maniacal

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.