Rock for People zahajuje další předprodej zvýhodněných vstupenek

  • Rock for People zahajuje další předprodej zvýhodněných vstupenek Fotogalerie (5)
    • 05.02.2010
    • Tisk

    Díky generálním partnerům festivalu mají návštěvníci již první výhody v kapse!

    Sdílejte článek:

Díky generálním partnerům festivalu Rock for People České spořitelně a.s. a společnosti T-Mobile a.s. pod značkou t-music mají návštěvníci festivalu již první výhody v kapse: klienti T-Mobile i České spořitelny totiž budou moci kupovat vstupenky na letní Rock for People s 15% slevou – výhradně však přes vlastní předprodejní systém festivalu ticketsforpeo­ple.cz.
Druhá série vstupenek v ceně 1 290 Kč vstupuje do prodeje v pátek 5. února (12:00). Ten samý den začíná i předprodej v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportal, kde ale bude cena zvýšena o 7–10% předprodejní poplatek.
Zájemci o zvýhodněnou nabídku musejí být buď klienty České spořitelny, nebo T-Mobile, případně obou – slevy však nelze kombinovat a jedna osoba má nárok pouze na dva takto zvýhodněné lístky. Společnost T-Mobile nabídne rovněž možnost nákupu vstupenek na letní Rock for People na splátky – její zákazníci tak nemusejí hradit částku najednou, ale postupně v rámci svých měsíčních plateb. Detaily budou zveřejněny na rockforpeople.cz a ticketsforpeo­ple.cz.
Vyvážený rozpočet umožní podle organizátorů získat světová jména kapel (potvrzeni jsou již legendární punkrockeři NOFX), z nichž některé se před tuzemským publikem představí opět poprvé. Zároveň značná část financí poputuje do dalšího zkvalitnění služeb pro návštěvníky, včetně preventivních bezpečnostních opatření a stanového městečka. V letošním roce se Rock for People uskuteční od 3. do 6. července. Další informace na ticketsforpeople.cz nebo rockforpeople.cz.
Oba generální partneři se budou podílet i na Zimním Rock for People, který letos kompletně změnil strukturu: namísto přehlídky kapel různých žánrů kumulovaných do jednoho večera Ameba připravila (nejen) pro příznivce Rock for People turné hvězdných ska-punkerů The Locos. Ti jsou personálně i žánrově provázání se španělskými provokatéry SKA-P, jedním z headlinerů RfP 2009.
Kapela v čele s výřečným Pipim se od 24. do 27. 2. postupně představí v Brně, Plzni, v pražské Incheba Areně a v Hradci Králové. „Volba byla jasná. Publikum chce Locos a Locos mají zdejší fanoušky ve zvláštní oblibě,“ dodává Petr Fořt. Oba dva koncerty těchto ska punkových divochů, které zde od roku 2005 proběhly v rámci Rock for People, zaznamenaly mezi publikem maximálně pozitivní odezvu. Ostatně sami SKA-P, kteří loni v únoru dokázali vyprodat pražskou Tesla Arenu, jsou důkazem, že jejich ryčnému politickému cirkusu se v Česku opravdu daří.
Ceny vstupenek na Letní Rock for People v předprodeji (na ticktsforpeople.cz bez poplatku!):

únor – 1290,– Kč

březen – 1360,– Kč

duben – 1430,– Kč

květen – 1500,– Kč

červen-červenec – 1570,– Kč

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.