Langerová, Koller i Pilarová zahrají na benefičním koncertu pro Haiti

  • Langerová, Koller i Pilarová zahrají na benefičním koncertu pro Haiti Fotogalerie (3)
    • 20.01.2010
    • Tisk

    Chcete přispět na pomoc pro Haiti a zajít na koncert? Pak přijďte 21. ledna do pražské La Fabriky.

    Sdílejte článek:

Ve čtvrtek 21. ledna se v pražském klubu La Fabrika od 19h uskuteční benefiční koncert na pomoc pro zemětřesením ochromené Haiti. Takže pokud si zakoupíte lístek přispějete dobré věci a dostanete se na koncert předních českých hvězd.
Akce se zúčastní Aneta Langerová, David Koller, Nightwork, La Putyka, Jaroslav Svěcený, Eva Pilarová a Roman Holý s Matějem Rupertem. Jako moderátorka celé akce vystoupí Eva Holubová. Koncert pořádá La Fabrika ve spolupráci s nadací Člověk v tísni a Českou televizí. Vstupné na benefiční koncert činí 500 Kč. Mimořádný předprodej bude v La Fabrice ve středu od 14 do 18 hodin.
Téhož dne se bude konat ještě jeden charitativní koncert, a to na Staroměstském náměstí, který pořádá Hlavní město Praha, Český rozhlas Regina a opět Česká televize s Člověkem v tísni.
Součástí koncertu Help Haiti je finanční sbírka společnosti Člověk v tísni formou DMS SOSHAITI na číslo 87777.
Aneta Langerová – Desetina

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.