Skupina Gaia Mesiah vyrazila za inspirací do Asie

  • Skupina Gaia Mesiah vyrazila za inspirací do Asie Fotogalerie (11)
    • 20.01.2010
    • Tisk

    Vyměnit prostory zkušebny za inspirativní prostředí posvátných míst se rozhodla Gaia Mesiah.

    Sdílejte článek:

Vyměnit prostory své pražské zkušebny za inspirativní prostředí posvátných míst se na nějakou dobu rozhodla známá rocková skupina Gaia Mesiah, kterou čeká společné soustředění v Asii.
Celá kapela ve složení Viktor Dyk, Santa Morella, Misha Cortéz a Jirka Tille odletěla do Indie, která se stává výchozím bodem jejich fyzické i duchovní cesty. Během svého několikatýdenního putování hodlá Gaia Mesiah načerpat energii, získat inspiraci pro nový repertoár a v neposlední řadě upevnit vzájemná pouta.
Vrcholem asijské mise se stane Giri Valam, pouť konaná za úplňku kolem posvátné Hory ohně a svatého místa Boha Šivy, hory Arunachala. Idea cesty vznikla na základě impulsu Jaze Colemana (Killing Joke), dlouholetého přítele kapely a producenta posledního řadového alba Gaia Mesiah. Všestranný charismatický umělec se k Viktorovi, Morelle, Mishe a Jirkovi na část cesty připojí. Řečeno jeho slovy: „Pokud absolvujete Giri Valam, z nějakého důvodu přestanete přemýšlet jako JÁ, a začnete myslet jako MY.“
Po svém návratu plánuje kapela natočit nový singl (předběžný termín vydání 15. 4. 2010), po kterém bude na podzim následovat celé album, opět v produkci Jaze Colemana.
O zážitky a pocity z cest se kapela hodlá podělit i se svými fanoušky, a to prostřednictvím blogu, webu a stránek Gaii na Facebooku, kde budou muzikanti kromě svých cestovatelských postřehů zveřejňovat i autorské fotografie a možná poodhalí i něco ze svých nových nápadů.
Více informací na:

www.gaiamesiah.com

www.gaia.bloguje.cz

www.facebook.com/gaiamesiah

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.