Projekt Boy Omega vystoupí v březnu v Praze

  • Projekt Boy Omega vystoupí v březnu v Praze Fotogalerie (32)
    • 14.01.2010
    • Tisk

    Švédská hudební formace Boy Omega vystoupí v Praze v neděli 1.3. a to v Music Clubu Modrá Vopice.

    Sdílejte článek:

Boy Omega je projekt okolo respektovaného švédského písničkáře Martina Henrika Gustafssona. Tato formace vydává na německém labelu Glitterhouse a své zřejmě páté a zdařilé album The Ghost That Broke In Half vydal 13.11.2009.
Boy Omega jsou velmi tvůrčí a pracovitá hudební formace respektovaná pro jeji introvertní tvorbu, která je lahůdkou pro fanoušky formací typu Afghan Whigs, Björk, Bob Dylan, Brian Eno, The Cure, David Bowie, The Fall, Kraftwerk, Morrissey, New Order, Radiohead, Sigur Ros, Tom Waits nebo Van MorrisoN.
Jestli je něco typicky švédského, tak je to Boy Omega. V jejich tvorbě ucítíte atmosféru Švédska a jeho životní filozofie. Melancholické, potemnělé skladby plné emocí Vás dovedou k vnitřnímu uklidnění a soustředěnému poslechu. Mix akustických kytar, violíny, programovaných bicích a emocionálních zpěvů, to je Boy Omega.
Pokud jsme Vás nalákali, pište si do kalendářů datum 1.3.2010! Tento den vystoupí švédská hudební formace Boy Omegav Praze, v Music Clubu Modrá Vopice.

Více info: www.modravopice.com

Boy Omega – Suffocation Street

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.