Pro své fanoušky si skupina Odyssea připravila Odyssea Fest 2010 | ABradio.cz

Pro své fanoušky si skupina Odyssea připravila Odyssea Fest 2010

  • Pro své fanoušky si skupina Odyssea připravila Odyssea Fest 2010
    • 13.01.2010
    • Tisk

    Skupina Odyssea patřila v osmdesátých letech minulého století k nejoblíbenějším rockovým kapelám.

    Sdílejte článek:

Skupina Odyssea patřila v osmdesátých letech minulého století k nejoblíbenějším rockovým kapelám, které se prosazovaly především na tehdejších tancovačkách.
Skupina hrála jen vlastní písničky a měla jich v repertoáru kolem sto třiceti. Kapela působila až do roku 2002, kdy se rozpadla. Nicméně její bývalí členové působí v několika kapelách a ze samotné Odyssey vznikly tři odnože: Odyssea klasik, Odyssea forever a Odyssea akustik.
Pro letošní rok připravují fanoušci skupiny Odyssea velkou událost – Odyssea Fest 2010. Má jít o jedinečné vystoupení všech kapel, které mají s Odysseou něco společného. Bude tam samozřejmě celá trojice Odyssea klasik, forever i akustik. Dále pak zahrají kapely bývalých členů skupiny: Unisono Petra Štěpánka, Regenerace (vznikla v roce 1970 a byla kultovní kapelou Plzeňska, po dvou letech se rozpadla, dnes hraje ve třech, dva hráči prošli také skupinou Odyssea – Běhavý a Křemenák). Nebude chybět ani Výborná věc Jiřího Barvra Lokajíčka, který s Odysseou hrál v dobách její největší slávy.
Koncertní vystupení doplní i některé revivaly. Odyssea revival Šumava, kde působí Pepa Štěpán (s původní Odysseou hrál na začátku devadesátých let). Další revival je Turnova a je odnoží Rouden Bandu. Pořadatelé slibují různá překvapení, další hosty a moderátora Michala Jančaříka. Nepůjde však o žádné nostalgické vzpomínání, koncert bude pořádán v duchu „Na bigbeatové tancovačce 2010.“
Celá akce to vypukne 19. června 2010 od 13:00 hodin v obci Vyžice u Heřmanova městce. Bude se hrát na louce za hospodou U Holubů zhruba pro tři tisíce návštěvníků.
Doprava je zajištěna a vstupenky jsou v prodeji už od 1. ledna 2010.
Více info: agentura.iros­sler.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.