Už pouze jeden se můžete hlásit do soutěže RGM Live Space

  • Už pouze jeden se můžete hlásit do soutěže RGM Live Space
    • 11.01.2010
    • Tisk

    Zbývá už jen jeden den do konce termínu pro odevzdání přihlášek do druhého ročníku RGM Live Space.

    Sdílejte článek:

Zbývá už jen jeden den do konce termínu pro odevzdání přihlášek do druhého ročníku RGM Live Space. 12.ledna je posledním termínem pro všechny skupiny, které se nebojí utkat se s dalšími nadanými formacemi o třech nebo více členech.
První ročník RGM Live Space skončil vloni na podzim dvojitou výhrou – vítězem porotců se stala skupina The Roads, favoritem diváků skupina No Heroes.
V ročníku druhém, jehož úvodní kolo se uzavře už za pár dnů, se určitě objeví mnoho nových talentovaných skupin a tváří. Musí však dodržet dopředu daná pravidla. A tím nejdůležitějším je stihnout poslat přihlášku doloženou všemi nezbytnostmi do 12.ledna 2010.
Pořadatelská agentura RGM Entertainment je zvědavá, zdali se podaří překonat loňský počet přihlášek – 431. Oproti prvnímu ročníku se trochu pozměnil časový plán a počet živých hraní – základní kola budou neveřejná a proběhnou už počátkem února 2010, dvě semifinálová kola pak budou v září, finále soutěže ke konci října. Jejich systém se nebude lišit od ročníku  předchozího. O úspěchu či neúspěchu rozhodnou jednak diváci svým hlasováním, ale i odborná porota ve složení Pavel Anděl, Hynek Chudárek, Martin Rigler, Jan Ponocný, Jan Čachtický a Milan Cais.
Přihlášky a veškeré související podklady se přijímají do 12. ledna 2010 po elektronické registraci poštou na adresu Paláce Akropolis www.palacakropolis.cz.
Více informací o soutěži včetně pravidel, termínů a novinek najdete na oficiálním webu www.rgmlivespace.cz.
Termíny soutěžních kol v Paláci Akropolis:
Základní kolo – 10. a 11. února 2010
1. semifinále – 15. září 2010
2. semifinále – 29. září 2010
finále – 20. října 2010

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.