Plnoletá Benátská noc hlásí své první kapely | ABradio.cz

Plnoletá Benátská noc hlásí své první kapely

  • Plnoletá Benátská noc hlásí své první kapely Fotogalerie (7)
    • 25.12.2009
    • Tisk

    Jubilejní 18. ročník hudebního festivalu Benátská noc 2010 na Malé Skále v Českém ráji.

    Sdílejte článek:

Pořadatelé festivalu Benátská noc splnili slib a přinesli před Vánocemi jména prvních osmnácti kapel. Vstupenky už se prodávají ostošest.

Prvních osmnáct kapel osmnáctého ročníku Benátská noc 2010: Tublatanka, Vitacit, Kreyson, Horkýže Slíže, Inflagranti, Konflikt, No Name, MIG 21, Michal Hrůza, Walda Gang, Žlutý pes, Veteráni studené války, Xindl X, Arakain, Green Smatrol, NIL, Traband, Doctor PP a spousta dalších…
Pořadatelé připravují zbrusu nové webové stránky, které spustí spolu s dalšími informacemi do konce ledna 2010.
Vstupenky: předprodej lístků od 800 Kč byl zahájen už 1. listopadu. Kromě toho byla 1. prosince vypuštěna do prodeje edice exkluzivních vstupenek „Major Pass“ (za 2.500 Kč), která opravňuje držitele ke vstupu do dvoupatrového stanu. Ten bude umístěn proti hlavním podiím a kromě výhledu na obě scény, je připraveno pro držitele komfortní kryté zázemí – pohodlné sezení, bohatě vybavený bar s obsluhou, plazmové obrazovky, oddělené sociální zařízení, a další výhody.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.