obert Křesťan a Druhá tráva v KD Vltavská

  • obert Křesťan a Druhá tráva  v KD Vltavská
    • 28.12.2009
    • Tisk

    Skupina Druhá tráva v čele s Robertem Křesťanem zahraje 20. ledna v Kulturním Centru Vltavská.

    Sdílejte článek:

Skupina Druhá tráva v čele s Robertem Křesťanem zahraje 20. ledna od 19:00 v Kulturním Centru Vltavská. Kdo bude jejím hostem je zatím přísně tajné.
Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od skupiny Poutníci. Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen u nás a na Slovensku – jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem.
Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky – autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny. Letos slaví Druhá tráva 18 let od svého založení. Kromě podzimního turné po USA se skupina v letních měsících objevila ve společných vystoupeních se dvěma americkými hudebními legendami: s banjistou Tonym Trischkou a s hráčem na foukací harmoniku Charliem McCoyem. Bude tedy překvapením s kým se objeví při koncertě ve Vltavské…
Vstupenky za 250 Kč v předprodeji, 270 Kč na místě.
Více informací: www.druhatrava.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.