Jimmy Somerville koncem února roztančí Prahu

  • Jimmy Somerville koncem února roztančí Prahu Fotogalerie (7)
    • 28.12.2009
    • Tisk

    Skotský zpěvák, skladatel a zakladatel skupiny The Communards Jimmy Somerville vystoupí v SaSaZu.

    Sdílejte článek:

Skotský zpěvák, skladatel, zakladatel skupiny The Communards, který působil v Bronski Beat – Jimmy Somerville 26. února zahájí první Cabaret v SaSaZu.

V pátek 26. února se SaSaZu přihlásí o slovo první Cabaret, který vyvrcholí vystoupením Jimmyho Somervilla, zakladatele skupiny The Communards a člena Bronski Beat, který je zazýván The King Of Disco. Na Sázavafestu ukázal, že ač malý postavou, je velký muzikant. Aplaudovalo mu deset tisíc diváků. Mezi jeho nejznámější hity patří Smalltown Boy, Don't Leave Me This Way, Never Can Say Goodbye, Why?, To Love Somebody, Read My Lips, It Ain't Necessarily So nebo You Make Me Feel (Mighty Real). Svou hudbou pomohl definovat nejen celá osmdesátá léta popu a disca, ale zároveň velmi výrazně přispěl duhovému hnutí gayů v boji za práva sebeurčení a rovnoprávnosti.
Cabaret dále přinese show brazilského karnevalu v podání souboru Alo Alo, dech beroucí vystoupení Batucada Drummers, jedinečnou a tajemnou Skrufff Freak Show. Pro tancechtivé návštěvníky pak nebude chybět v Berlíně žijící Londýňan Jonty Skrufff, rezident klubu Pacha na Ibize. A samozřejmě také domácí DJane Henrietta, duo The Storm Brothers a DJ Ricco.
Začátek ve 21:00 hodin.
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro od 749 do 999 Kč, VIP za 2.990 Kč (ceny do konce roku).
Více informací: www.jimmysomerville.co.uk
Bronski Beat: Smalltown Boy

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.