Andrea Bocelli má nejprodávanější vánoční album | ABradio.cz

Andrea Bocelli má nejprodávanější vánoční album

Vánoční album My Christmas, které Andrea Bocelli vydal v listopadu, je nejprodávanějším zahraničním albem na letošním vánočním trhu u nás.

Současný nejznámější tenor na světě Andrea Bocelli vydal na sklonku listopadu své první vánoční album složené ze známých vánočních písní. I když už jednu vánoční kolekci na svém kontě má – klasické Sacred Arias – tentokrát se jedná o kolekci nejznámějších „pop“ písní. Bocelli si sestavil album sám a nazval jej tedy lakonicky My Christmas. Najdeme na něm světovou vánoční klasiku Bílé vánoce, Rolničky, Tichou noc, Santa Klaus se vrací, O Tannenbaum a další. Mimo jiné jsou na albu i duety s Mary J Blige, Natalie Cole a jinými. Křišťálově jasný Bocelliho tenor dodává spolu s citlivou instrumentací jednotlivým písním nevšední kouzlo, přesně takové, které vyžaduje slavnostní nálada u vánočního stromečku.
Bocelli je jistotou vánočního trhu už více než deset let, každý jeho titul se v ČR a SR setkává s velkým ohlasem a většina jeho alb je zlatá nebo platinová – na svém kontě má i nejprodávanější zahraniční titul v ČR všech dob, jeho Romanza prodala neuvěřitelných 270.000 kusů. My Chritmas je neprodávanějším zahraničním albem vánočního trhu u nás.
Více informací: www.andreabocelli.com
Sandy Leahe & Andrea Bocelli – Vivo por Ella

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.