Sobota 9. ledna bude v klubu Reduta patřit skupině Impuls

  • Sobota 9. ledna bude v klubu Reduta patřit skupině Impuls
    • 27.12.2009
    • Tisk

    Jazzový klub Reduta přivítá 9. ledna známé hudební skupině Impuls a její fusion music.

    Sdílejte článek:

Jazzový klub Reduta přivítá v sobotu 9. ledna známou hudební skupinu Impuls se Zdeňkem Fišerem a její fusion music. Koncert začíná ve 21:30.

Skupina Impuls se orientuje na takzvanou fusion music. Koncertovat začala během éry jazz-rocku, v polovině sedmdesátých let. Okamžitě upoutala pozornost publika na mnoha jazzových festivalech a přehlídkách, kde získala celou řadu ocenění. Její hudba se dá charakterizovat jako směsice moderního jazzu, rythm and blues a latinského jazzu. Vlastní kompozice jsou samozřejmě ovlivněny také domácí melodikou. Prvkem spojujícím tyto vlivy je rytmus-groove, který činí tuto hudbu srozumitelnou široké vrstvě publika.
Členové skupiny Impuls: Zdeněk Fišer (leader skupiny, kytarista a zpěvák), Pavel Kostiuk (klávesák), Jaromír Helešic (jeden z nejznámějších jazzových bubeníků u nás), Přemysl Faukner (legendární baskytarista) a zpěvačka Martina Fišerová (stálý host skupiny).
Více informací: impuls.ic.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.