Marie Rottrová s Pavlem Bobkem a Vánoce na Vinohradech | ABradio.cz

Marie Rottrová s Pavlem Bobkem a Vánoce na Vinohradech

Dnes večer přivezou Marie Rottrová a Pavel Bobek Vánoce do Národního domu na Vinohradech. Pomohou jim vokální duo, dětský sbor a Septet Plus.

Dnes v 19:30 vypuknou v Národním domě na Vinohradech Vánoce. Postará se o to Marie Rottrová a její hosté. Vánoční koncert Marie Rottrové s hosty Pavlem Bobkem, vokálním duem Fresh a dětským sborem Coro Piccolo bude doprovázet orchestr Septet Plus Dalibora Kaprase.
Vloni vydala Marie Rottrová album Vánoční čas. Atmosféru přiblíží už názvy jednotlivých písní: Vánoční mše, Zvláštní pták, Tak tohle je láska, Vrátil se zpátky, ten vánoční čas, Padá hvězda, Sláva Bohu na výsosti, Chtít aby spal a Píseň o smutných kaprech.
Ani letos nezahálela a vypustila novinkové CD s názvem Stopy s pilotním singlem Žaluzie, písničkou od Zuzany Navarové. Na albu přispěli například Zdeněk Vřešťál, Jarek Nohavica nebo Filip Benešovský.
Ze známých duetů Marie Rottrové a Pavla Bobka jmenujme třeba S tím bláznem si nic nezačínej, Ulice na Závrati nebo Znáš mě nejlíp.
Více informací: www.marierottrova.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.