Chick'n'Dale budou hosty koncertu Southpaw

Kapela Southpaw, která již několik let patří ke stálicím domácí klubové scény se 21.prosince chystá na svůj vánoční koncert do Lucerna Music Baru. Kromě samotných Southpaw čeká však na držitele vstupenek vystoupení kapely Chick'n'Dale.
Pražská kapela čítající tři dívčí a jednoho mužského člena hraje půl roku a má za sebou tři koncerty – United Islands of Prague, Stutterer Music Series, Bounce Bounce v Chapeau Rouge. Bylo možné ji slyšet na Radiu 1, slovenském Radiu FM a v některých dílech televizního seriálu První Krok, aktuálně vysílaném na Slovensku. Skupina nyní spolupracuje s Janem P. Muchowem, který jí produkuje singl, a v příštím roce bude vydávat debutové CD.
Po koncertě Southpaw je pro návštěvníky koncertu přichystaná afterparty, na které zahraje DJ Pierre.
Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 150,– Kč + poplatky, na místě za 200,– Kč.
Více info na:
www.southpaw.cz
www.myspace.com/southpawtheband
www.chickndale.cz
www.myspace.com/chickndale
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion
Vstupy na koncert Southpaw můžete vyhrávat na stránkách ABradio.cz
Southpaw – Toi Toi Song

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.