Silvestrovský program v SaSaZu - New Years Cabaret

  • Silvestrovský program v SaSaZu - New Years Cabaret
    • 14.12.2009
    • Tisk

    Více než 60 umělců na hlavním pódiu se během jednoho večera objeví na Silvestra v SaSaZu.

    Sdílejte článek:

Originální SaSaZoo Cabaret představí během večera na hlavním pódiu více jak 60 umělců. Začátek New Years Eve je už ve 20:00 hodin.

Od osmi hodin to bude dj Slaveek z Chickenloops, kterého úderem půl desáté vystřídá desetičlenný Live Big Band, se kterým vystoupí napřříklad Tonya Graves, Ondřej Ruml, Markéta Poulíčková a další vokalisté. Vše doplní originální Cabaret show v podání nejrůznějších umělců a dalších tanečníků a tanečnic. Tímto nabitým programem provede návštěvníky do roku 2010 Miky Křen s půlnočním překvapením a řadou efektů. Těšit se samozřejmě můžete na speciální scénu a dekorace, které budou vytvořeny jen pro tuto noc.
První minuty v novém roce budou patřit mezinárodní djské hvězdě Funkstar De Luxe, dále pak vystoupí dj Muzikjunki (NL), Cickenloops, John Culter, dj Slovak, dj Evson a další djs, kteří vás zaručeně udrží v klubu až do osmé hodiny ranní. Několik speciálních performancí, tanečníci v úchvatných kostýmech, posílený světelný park, LED stěna…
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 1790 Kč (prvních 400 lístků), dále za 2490 Kč, VIP 3990 Kč.
Více informací: www.sasazu.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.