Pětadvacetiletá Tublatanka ve středu v Retro Music Hall

Legendární slovenská kapela Tublatanka oslaví 25 let existence koncertem největších hitů 16. prosince v Retro Music Hall. Start ve 20:30.

Výjimečnou příležitost budou mít 16. prosince všichni fanoušci kvalitního rocku. Po téměř třech letech se do Prahy vrací legendární slovenská skupina Tublatanka, aby v klubu Retro oslavila na výročním koncertě 25. působení na hudební scéně.
Kapela v čele s charismatickým zpěvákem Maťo Ďurindou je při síle a návštěvníci se budou moci těšit na všechny hity Tublatanky jako Žeravé znamenie osudu, Dnes, Láska drž ma nad hladinou, Loď do neznáma nebo Zkúsime to cez vesmír, které patří do zlatého fondu česko – slovenského rocku.
Není náhodou, že Tublatanka přijíždí do Prahy právě v době, kdy jsme si připomněli dvacet let od listopadových událostí roku 1989. Skladba Pravda víťazí patřila mezi hymny revoluce a byla to právě Tublatanka, kdo v prvních nejistých dnech zapůjčil aparaturu pro ozvučení náměstí SNP v Bratislavě, kde následně proběhly masové demonstrace proti komunistickému režimu.
Tublatanka také do Retra přiveze novou pódiovou show, takže se bude opravdu na co dívat.

Protože její výroční koncert 16. 12. je beznadějně vyprodaný, rozhodla se skupina Tublatanka uspořádat ještě jedno speciální vánoční vystoupení 20.prosince opět v klubu Retro.

Vstupenky: v předprodeji Ticketpro 290,–Kč, na místě 350,– Kč a VIP 850 Kč.
Více informací: www.tublatanka.sk

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.