Sámer Issa uvádí: Zlatá noc ve svatém Michalovi

  • Sámer Issa uvádí: Zlatá noc ve svatém Michalovi Fotogalerie (3)
    • 10.12.2009
    • Tisk

    Ve středu 16. prosince v 19:30 velký vánoční koncert Sámera Issy v klášteře svatého Michala.

    Sdílejte článek:

Ve středu 16. prosince v 19:30 v Barokním knihovním sále kláštera svatého Michala se koná velký vánoční koncert Sámera Issy s řadou hostů.
Sámer Issa si splnil svůj dětský sen. Jako malý kluk si chtěl jednou zazpívat v opravdovském kostele a tak svůj sen změnil ve skutečnost. Už jako velký kluk využil své popularity a zájmu fanoušků o jeho živé vystoupení s živou kapelou a tak 16. prosince uskuteční svůj velký vánoční koncert na kterém vystoupí s živou kapelou, orchestrem Národního divadla pod vedením derigenta Petra Chromčáka, zazpívá s dětským sborem a gospel vokalistkami, Martinou Balogovou a přední operní zpěvačkou Andreou Kalivodovou slavné vánoční písně, které v novém nastudování připravil Ondřej Brzobohatý.
Hostem Sámera bude i Felix Slováček, mistr hudebního slova. Vystoupí také skupina Dalmateens se kterou Sámer natočil společnou píseň a klip. Nedílnou součástí Sámerova vystoupení bude i jeho doprovodná přední taneční skupina ART Edition v choreografii a režii Lucie Hořčičkové. A co dodat? Bude to svátek vánoc plný hudby a krásných zážitků i pro děti z dětských domovů, které Sámer na svůj koncert pozval a kterým na koncertě předá finanční dárek.
Vstupenky: v předprodeji Ticketstream za 400 Kč, na místě 450 Kč.
Více informací: www.samerissa.com
Sámer Issa: No More

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.