Ve čtvrtek do Unplugged Café na Vladimíra Mišíka

  • Ve čtvrtek do Unplugged Café na Vladimíra Mišíka Fotogalerie (9)
    • 08.12.2009
    • Tisk

    Vladimír Mišík 10. prosince od 20:00 v Rock Café zahraje s akustickou kapelou Čundrgrund.

    Sdílejte článek:

Vladimír Mišík ve čtvrtek 10. prosince od 20:00 hodin v Rock Cafe (Unplugged Café) na Národní zahraje s akustickou kapelou ČDG neboli Čundrgrund.
Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí.
Muzikant, zpěvák, kytarista a zakladatel rockové skupiny ETCVladimír Mišík je známý například písničkami Slunečný hrob (s Blue Effectem), Kuře v hodinkách (s Flamengem) a dále s ETC pak Stříhali dohola malého chlapečka, Variace na renesanční téma (známá podle prvního verše Láska je jako večernice), Proč ta růže uvadá nebo Obelisk.
Do Rock Cafe přijede zahrát s akustickou formací nazvanou ČDG (nebo-li Čundrgrund) ve složení Vladimír Mišík – kytara, zpěv, Pavel Skála – kytara, Jaroslav „Olin“ Nejezchleba – violoncello a zpěv.
Vstupenky: za 150 Kč v Klubu.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.