Dnes večer Vánoční nadělení s Gipsy.cz ve Futuru

  • Dnes večer Vánoční nadělení s Gipsy.cz ve Futuru Fotogalerie (1)
    • 07.12.2009
    • Tisk

    Dnes od 20:00 se v Musicbaru Futurum ve Zborovské koná Vánoční nadělení se skupinou Gipsy.cz.

    Sdílejte článek:

Dnes od 20:00 hodin se v Musicbaru Futurum ve Zborovské koná Vánoční nadělení se skupinou Gipsy.cz aneb duch Vánoc budoucích ve Futuru.

Za tří roky působení se kapela Gipsy.cz stala dost známou jak u nás tak ve světě (Glastonbury, Ljubljana, Lisabon, Kijev, Soul, Berlín, Londýn). Dnes večer vystoupí ve Futuru ve vánočním duchu.
V čele kapely stojí romský rapper, hudebník a zpěvák Radoslav „Gipsy“ Banga, který se na hudební scéně pohybuje od svých třinácti let, na housle hraje a zpívá spolutvůrce projektu Gipsy.cz Vojta Lavička. Nemalou měrou k nezaměnitelnému zvuku a image skupiny příspívají i tradičně vyškolení mladí romští hudebníci, bratři Petr (kytara, akordeon, zpěv) a Jan (basa, zpěv) Surmajové. Kapela vyniká svým energickým koncertním projevem, který koření notnou dávkou osobitého humoru a sebeironie.
Radoslav “Gipsy“ Banda s nonšalantností a elegancí legendárních cikánských kapelníků namixuje výbušnou směs rapu, romské muziky, funky, etna nebo popu, která kromě potřebné míry zdravé agresivity nepostrádá humor, nadhled a ironii. Talent Gipsyho ocenila i odborná veřejnost ve dvou nominacích na prestižní ceny, včetně Anděla.
Posledním přírůstkem do diskografie Gipsy.cz bylo album Reprezent (2008) s úvodní skladbou Banga Beating.
Gipsy.cz – Jednou

Vstupenky: za 130 Kč v předprodeji Ticketstream.
Více o skupině: www.gipsy.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.