Příběhy modelek Ivy Frühlingové zmizely z pultů závratnou rychlostí

  • Příběhy modelek Ivy Frühlingové zmizely z pultů závratnou rychlostí Fotogalerie (4)
    • 03.12.2009
    • Tisk

    První autorská kniha Ivy Frühlingové – Příběhy modelek – zmizela z pultů závratnou rychlostí!

    Sdílejte článek:

První autorská kniha zpěvačky Ivy Frühlingové sklízí velké úspěchy. Během prvních dvou měsíců od uvedení na trh byla téměř vyprodána!
Příběhy modelek se na pultech vybraných českých a slovenských knihkupectví objevily v polovině září letošního roku. „Mým snem bylo a samozřejmě stále je, aby se kniha čtenářům líbila. Že ale bude její první náklad rozebrán během dvou měsíců, mne ani ve snu nenapadlo. Mám z toho velkou radost, i díky tomu, že knížka byla pozitivně přijata kritikou,“ přiznává Iva Frühlingová. Nejen autorka, ale i nakladatel jsou proto přesvědčeni, že se rozhodně nejedná o poslední dotisk.
Protože první autorské dílo Ivy Frühlingové zaznamenalo úspěch a pozitivní ohlasy i mezi čtenáři na Slovensku, pro velký zájem se zde připravuje slovenská mutace knihy, která by na trh měla být uvedena na jaře příštího roku. „Jsem moc ráda, že se Příběhy modelek líbí širšímu spektru čtenářů. Tedy nejen slečnám, které s profesí modelky třeba žádnou zkušenost nemají, ale ozývají se mi i maminky mladých dívek, které díky mým povídkám poznaly zákulisí přehlídkových mol. A to byl svým způsobem záměr knihy – předat reálné zkušenosti z branže, která často bývá zahalena rouškou tajemství,“ říká Iva Frühlingová.
Příběhy modelek pojednávají o autentických zkušenostech slečen a mladých žen, které se rozhodly jít za svým snem – prací modelky. Každá povídka je napsána podle skutečné události, která se svým způsobem stala osudovou kapitolou v životě většiny dívek. Všechny příběhy v sobě skrývají duši slečen, které v této profesi uspěly, i těch, které na ni neměly sílu. Kniha je plná emocí, jež nastřádal sám život.
Knihu Příběhy modelek vydalo nakladatelství Plejáda publishing s.r.o. Maloobchodní cena je 269 Kč. Autorem ilustrací je výtvarník Mišo Dúha.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.