Když cirkus tak s Take That a nejlépe naživo na DVD

Britská „chlapecká“ kapela Take That vydala zhruba před rokem desku The Circus, následné turné se nyní dostává na DVD The Circus Live.

Take That v letošním roce absolvovali koncertní šňůru s albem The Circus převážně po britských ostrovech, přičemž zaznamenali jak rekord v rychlosti, s jakou se lístky na všech dvacet koncertů prodávaly, tak následně i velmi pozitivní kritikou, která na adresu jejich koncertů nešetřila chválou.
Koncertní DVD s názvem The Circus Live, které Take That právě vydávají, zaznamenává samotný závěr celé šňůry, kdy tito pánové vystoupili hned čtyřikrát za sebou v beznadějně vyprodaném Wembley Stadium.
Take That si na DVD dali patřičně záležet, přidali k němu ještě druhý disk, na kterém je můžeme zažít tak, jak se často neprezentují. Jde totiž o téměř unplugged vystoupení z legendárních studií Abbey Road, kde tato čtveřice předvádí ty nejzdařilejší kousky z obou posledních desek The Circus a Beautiful World, tedy z tvorby po jejich vytouženém comebacku.

DVD Take That The Circus Live vydal Universal Music.

Více informací: www.takethat.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.