Slovenský hiphopový veterán VEC přináší Funkčné remixy | ABradio.cz

Slovenský hiphopový veterán VEC přináší Funkčné remixy

Slovenský hiphopový veterán VEC právě vydává remixové album. Deska Funkčné remixy vyšla na značce Escape v pondělí 30. listopadu.

Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších slovenských DJs raper VEC vydal loni úspěšné album Funkčný veterán s prověřenými hitovkami jako Turista, 1:milión nebo Tu? To se teď dočkalo přemíchané podoby. Podíleli se na nich například Paulie Garand, Karaoke Tundra, Abuse, Foolk, Side 9000, C-Phone, nebo také DJ Wich.
Celý projekt přesahuje hranice hiphopové scény, vždyť většina remixérů má s hip hopem pramálo společného. O to zajímavější bude, jak ho posluchači přijmou. Hudebně jde o překvapivě kompaktní dílo, které spojuje nejen rap hlavního protagonisty. Vec je s výsledkem spokojen, poděkování patří všem zúčastněným…
VEC: Gde ste

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.