Velká Trojice & Inflagranti v úterý 1. prosince v divadle Palace

  • Velká Trojice & Inflagranti v úterý 1. prosince v divadle Palace Fotogalerie (11)
    • 29.11.2009
    • Tisk

    Originální dívčí smyčcové TRIO Inflagranti, zpěv TŘÍ Petrů a Velká TROJICE hudebních stylů.

    Sdílejte článek:

Originální dívčí smyčcové TRIO Inflagranti, skvělé hlasy TŘÍ Petrů – Koláře, Muka a Bendeho a Velká TROJICE hudebních stylů na JEDINÉM koncertě.

Trio Inflagranti za doprovodu rockové skupiny předvede program, postavený na moderních úpravách nejkrásnějších melodií z klasiky, rocku a popu. Skladby Bacha, Vivaldiho, Bizeta nebo Paganiniho tak například znějí, jako by byly napsány pro rockový festival, a hity od Metallicy, Queen, Abby nebo Tiny Turner naopak pro filharmonickou síň. S každým z hostujících zpěváků – Petrem Kolářem, Petrem Mukem a Petrem Bendem – pak trio připravilo pouze pro tento večer překvapivou verzi slavné písně z jejich repertoáru. Program bude provázen i zajímavými scénickými efekty.
Jedinečný hudební večer se skupinou Inflagranti a hostujícími třemi Petry v pražském divadle Palace (Václavské náměstí 43) v úterý 1. prosince od 20 hodin bude také zaznamenán na DVD.
Vstupenky: v předprodeji TicketArt za 350 Kč.
Více informací: www.inflagrantimusic.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.