Vychází nový Report s hudbou z Uvolněte se prosím

  • Vychází nový Report s hudbou z Uvolněte se prosím Fotogalerie (30)
    • 25.11.2009
    • Tisk

    Pod názvem „Uvolněte se, prosím – Nejlepší hudební kousky“ vychází spolu s Reportem exkluzivní DVD.

    Sdílejte článek:

Pod názvem „Uvolněte se, prosím – Nejlepší hudební kousky“ vychází exkluzivní DVD, které je přílohou prosincového čísla magazínu REPORT.
Vůbec poprvé došlo ke zdokumentování hudebních vystoupení, která zazněla během pětileté existence populární talk show Jana Krause. DVD zachycuje dvacítku nejzajímavějších skladeb v podání skupiny Davida Krause a jejích hostů, jimiž byli např. Eva Urbanová, Bára Basiková, Ewa Farna, Věra Špinarová, Zuzana a Markéta Irglová, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Kamil Střihavka, Gipsy.cz, Varhan Orchestrovič Bauer a mnozí další. Na DVD najdete coververze hitů Queen, Pink Floyd, ABBA, Nazareth, Avril Lavigne, George Michaela, Petera Gabriela i autorské písně v osobité interpretaci předních zpěváků.
Bonusem DVD, které vzniklo v dramaturgii Davida Krause a Jardy Hudce, je „making of“ – dokument ze zákulisí a příprav pořadu v pražském Divadle Ponec, obsahující rozhovory s hlavními aktéry a tvůrci Uvolněte se…
„O budoucnosti mediálně propíraného pořadu nelze v tuto chvíli než spekulovat, držme mu palce a podpořme ho na jeho stránkách www.uvolnetse.cz. Snad i tohle DVD přispěje k uvědomění, že by byla velká škoda o něj přijít“, dodává vydavatel Jarda Hudec.
DVD vychází 1. prosince jako bezplatná příloha REPORTu 12/09. K objednání na predplatne@ireport.cz.
Více na: www.ireport.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.