Jennifer Batten a Vicki Genfan rozezní své kytary | ABradio.cz

Jennifer Batten a Vicki Genfan rozezní své kytary

  • Jennifer Batten a Vicki Genfan rozezní své kytary Fotogalerie (1)
    • 25.11.2009
    • Tisk

    Jennifer Batten, dvorní kytaristka Michaela Jacksona, zahraje v pátek Brně a v sobotu v Praze

    Sdílejte článek:

V rámci festivalu Kytara napříč žánry vystoupí v klubu Fléda v Brně a v Paláci Akropolis v Praze kytarové virtuozky Jennifer Batten a Vicki Genfan.

Fanoušci krále popu Michaela Jacksona se po uvedení dvoualba a stejnojmenného snímku Michael Jackson’s This Is It! mohou těšit na další lahůdku. V průběhu dvou představení, 27. listopadu od 19:00 v klubu Fléda v Brně a 28. listopadu od 19:30 v Paláci Akropolis se se svou multimediální show představí skutečná kytarová virtuozka a dlouholetá spolupracovnice Michaela Jacksona Jennifer Batten.
Společně s ní vystoupí také další velká žena kytarové scény – Guitar Superstar roku 2008 Vicki Genfan. Jejich společný projekt kombinující elektrickou a akustickou kytaru je čerstvou novinkou a v rámci festivalu Kytara napříč žánry se v České republice uskuteční jeden z prvních evropských koncertů tohoto hvězdného ženského kytarového dua.
Jennifer Batten si nevystačí s jedním hudebním žánrem a pohybuje se napříč od rocku přes metal, fusion až k funku. Hrála v mnoha různých kapelách a dlouhodobě spolupracovala s Michaelem Jacksonem, který si ji vybral mezi stovkami kytaristů pro svou Bad Tour. Později ho doprovázela také na celosvětových tour Dangerous (1993) a HIStory (1997). Kromě Jacksonovy skupiny, hrála také společně s kytaristou Jeffem Beckem, se kterým na koncertech odehrála několik legendárních improvizací.
Vstupenky: za 430 Kč v předprodeji Ticketpro.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.