Marek Ztracený vydal své druhé album – Pohledy do duše

V polovině listopadu vyšlo Markovi Ztracenému druhé album nazvané Pohledy do duše, se kterým na jaře příštího roku vyjede na první samostatné turné.

Za první album Ztrácíš si Marek Ztracený odnesl zlatou desku, získal Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni 2008, nominaci na Objev roku v anketě Anděl 2008, první místo za nejlepší píseň na mezinárodním hudebním festivalu v polském Rzešowě, hranost písní v rádiovém éteru, ale hlavně proběhla úspěšná vystoupení na festivalech i samostatných koncertech, kterých jen za letošní rok bylo přes sto.
Vypadá to, že se Marek Ztracený v showbyzu neztratil, naopak zabydlel. Po úspěšném startu s první deskou přišel téměř do roka a do dne s albem druhým.
Své písně na druhé album s názvem Pohledy do duše svěřil Marek Ztracený do rukou osvědčeného týmu z alba prvního producenta Martina Ledviny. „Album je zase o písničkách, tak, jak to cítím,“ říká Marek Ztracený. "Oproti albu prvnímu je tam určitě posun v aranžích, zvuku, ale v podstatě písnička je základ, to je ten základní kámen, který pak s Martinem Ledvinou brousíme k naší spokojenosti. Cesta k nové desce vedla hlavně přes koncerty a festivalovou sezónu, která se hodně povedla. Bylo to přirozený, nikdo nikam nechvátal, skládal jsem písničky a hrál lidem. Co se jim líbilo, to jsme teď nahráli a je druhá deska.“
Samozřejmě hudební život přináší i různé změny a zvraty, takže se jedné takové dočkala sestava Markovy kapely – během listopadu se vystřídají nové tváře na postu kytaristy a bubeníka. V průběhu prosince a ledna pak proběhne příprava na první samostatné turné pod hlavičkou domovské agentury Silver Sound Management. Turné je směřováno na duben a květen 2010.
Spolu s vydáním nového alba byly spuštěny i nové stránky oficiálního fanklubu – www.ztracenyfanklub.wz.cz
Více informací: www.marekztraceny.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.