Skupina Kamelot 19. listopadu v Kulturním Centru Vltavská

  • Skupina Kamelot 19. listopadu v Kulturním Centru Vltavská Fotogalerie (3)
    • 18.11.2009
    • Tisk

    Ve čtvrtek od 20:00 v Kulturním Centru Vltavská zahrají Kameloti staré hity i písně z nového alba.

    Sdílejte článek:

Ve čtvrtek 19. listopadu od 20:00 vystoupí v Kulturním Centru Vltavská skupina Kamelot a zahraje své staré hity i písně z nového alba Mořská sůl.

Skupina Kamelot má za dobu své existence na kontě stovky úspěšných vystoupení a koncertů, vítězství v mnoha hitparádách a nespočet ocenění v odborných i diváckých anketách. Kamelot patří ve svém žánru ke stálicím české hudební scény. „Na koncertě na Vltavské zahrajeme naše staré hity, ale i písně z nového alba, které už má ocenění Zlatá deska“, vzkazuje svým fanouškům kapelník Roman Horký.
Aktuální album s názvem Mořská sůl, které je v pořadí 20. deskou Kamelotu, vyšlo v únoru letošního roku. Vydání desky následovalo nejdelší souvislé koncertní turné s názvem O 106 – tedy 106 koncertů bez pauzy. Tím se skupina zapsala do knihy rekordů a část svých honorářů z tohoto turné předala na konto Fondu ohrožených dětí a podpořila tak projekt Klokánek.
Skupina, která se vyznačuje výraznými vokály všech čtyř hudebníků a precizní hrou na kytaru kapelníka Romana Horkého, vystoupí v následujícím složení: Roman Horký (zpěv, kytara), Viktor Porkristl (kytara, zpěv), Pavel Plch (bicí, zpěv) a Jiří Meisner (basová kytara, zpěv).
Skupina Kamelot dávno překročila hranici žánru folk a country. Jak sám leader Roman Horký uvádí, když už je potřeba někoho někam zařadit, sám by pro svou skupinu Kamelot vytvořil zatím neexistující škatulku pop-tramp.
Vstupenky: v předprodeji Ticketportal a Ticketpro za 320 Kč, na místě 280 Kč.
Odkazy: www.kamelot-brno.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.