Rammsteini na 25. listopadu vyprodali O2 Arenu

  • Rammsteini na 25. listopadu vyprodali O2 Arenu Fotogalerie (6)
    • 23.11.2009
    • Tisk

    Připomínka pro všechny, kteří vlastní vstupenky na koncert skupiny Rammstein 25. listopadu.

    Sdílejte článek:

Koncert nejkontroverznější kapely současnosti – německých Rammstein – se koná zítra – ve středu 25. listopadu od 20:00 ve vyprodané O2 Areně.
Německá metalová skupina Rammstein přijíždí po pěti letech do České republiky. Když u nás byli naposledy, na konci roku 2004, vyprodali holešovickou halu.
Tentokrát Rammsteini pro své příznivce přichystali nové album Liebe Ist Für Alle Da s pilotním pornosinglem Pussy a vyrazili na evropské turné.
Velmi silné jádro kapely tvoří perfektní souhra kytaristů Richarda S. Kruspe – Bernsteina a Paula Henryho Landerse ve skvělém doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha „Doom“ Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout výjimečný talent klávesisty doktora Christiana „Flake“ Lorenze, jehož klávesy dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann, který je v součastné době bezpochyby jedním z nejosobitějších vokalistů na světě. Rammstein během koncertů vytváří velkolepou show.
Od svých začátků, které se datují do roku 1993, hraje kapela tvrdý a úderný metalový rock, který je však výrazně ovlivněný taneční hudbou. Rammstein vůbec velmi rádi kombinují protikladné ingredience. V jejich hudbě se na jednu stranu mísí tvrdost teutonských rytířů, texty jsou však o vztazích mezi lidmi a lásce. Díky koncertním show, kde si členové kapely mění velmi často převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají Rammstein pověst výborné koncertní skupiny.
Rammstein: Sonne (Live)

Více informací: www.rammstein.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.