Sting vydává zimní album i na výjimečném DVD | ABradio.cz

Sting vydává zimní album i na výjimečném DVD

  • Sting vydává zimní album i na výjimečném DVD Fotogalerie (10)
    • 20.11.2009
    • Tisk

    Stingovo album If On a Winter's Night… vychází nyní i jako DVD – Live From Durham Cathedral.

    Sdílejte článek:

Britský zpěvák a muzikant Sting vydal nedávno vánočni album.To nyní vychází i na DVD pod názvem A Winter’s Night . . . Live From Durham Cathedral.

Sting se na zimním albu rozhodl zpracovat motivy a klasické britské písně věnované zimě. Spojil se s uznávaným producentem Robertem Sadinem, se kterým vybral to nejkrásnější, co v tomto žánru v minulých staletích vzniklo a tyto skladby doplnil o dvě zimní písně z jeho produkce.
„Zima je tématem, které je velmi bohaté na inspiraci. Myslím si, že jsme s Robertem vytvořili něco velmi osvěžujícího a nevšedního.Tahle deska v sobě ukrývá zázrak znovuzrození a jakousi regeneraci ročních období,“ uvádí k desce sám Sting, který na album přispěl písněmi Lullaby For An Anxious Child a The Hounds Of Winter.
Protože se jedná o naprosto výjimečný projekt, který se navíc setkal s velmi kladnými recenzemi, vychází nyní album i jako koncertni DVD pod názvem Sting: A Winter’s Night . . . Live From Durham Cathedral.
A právě v těchto prostorách a za doprovodu 35 hudebníků Sting poprvé světu představil obsah nové desky a přítomné nadchl. Zmiňované DVD bude obsahovat kromě koncertu i mnoho bonusů, kterým vévodí dokument z natáčení jeho nové desky, zákulisí příprav natáčení tohoto koncertního DVD, ale i dokument, ve kterém Sting dává nahlédnout do míst, kde prožil své mládí…

Stingovo DVD A Winter’s Night . . . Live From Durham Cathedral vydává Universal Music 23. listopadu.

Více informací: www.sting.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.