Průřez tvorbou Věry Špinarové na koncertním DVD + CD | ABradio.cz

Průřez tvorbou Věry Špinarové na koncertním DVD + CD

  • Průřez tvorbou Věry Špinarové na koncertním DVD + CD Fotogalerie (8)
    • 14.11.2009
    • Tisk

    Začátkem týdne vyšlo koncertní DVD a CD se známými hity Věry Špinarové v rockovějším aranžmá.

    Sdílejte článek:

Po čtyřech letech přichází zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, který i po letech vyvolává mrazení v zádech, s novou nahrávkou Největší hity live.

Její pověstný koncertní temperament byl poprvé zaznamenán na DVD a představuje Věru Špinarovou bez příkras, s ryzím naturelem a písničkami, které se stávají hity tou nejpřirozenější cestou, zlidověním..
Komplet Největší hity live obsahující koncertní DVD + CD mapuje průřez její dlouholetou, ale ne vždy doceněnou kariérou a přináší všechny známé hity Věry Špinarové v současném a rockovějším aranžmá, které jej jejímu srdci nejbližší..
Věra Špinarová debutovala albem Andromeda (1972). Asi největší úspěch mělo album Meteor lásky (1982) se stejnojmenným a Bílou Jawou 250.

Kromě toho je interpretkou celé řady hitů, například Valentino, Raketou na Mars, A já tě závidím, To máme mládež, Andromeda, Fernando, Být sluncem na tvých víčkách nebo Kouzlo bílejch čar. Největší hit, Jednoho dne se vrátíš, nazpívala už v roce 1976 na hudbu z westernu Tenkrát na Západě, kterou složil Ennio Morricone.

Fanoušky Věry Špinarové můžeme pozvat na koncert v Divadle Hybernina 1.prosince (19:30 hodin).
Věra Špinarová – Jednoho dne se vrátíš

Více informací: www.spinarova.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.