Missky v televizním finále podpoří hudební hvězdy

  • Missky v televizním finále podpoří hudební hvězdy Fotogalerie (26)
    • 08.11.2009
    • Tisk

    Miss aerobik 2009 spěje do finále. Vyvrcholením bude galavečer 5. prosince v Top Hotelu Praha.

    Sdílejte článek:

Corny Linea Miss aerobik 2009 spěje do finále. Vyvrcholením bude galavečer 5. prosince v Top Hotelu Praha, na kterém vystoupí i hudební hvězdy.

V příštím týdnu budou nacvičovat v rakouském Kaprunu choreografii s Danou Gregorovou, „slaďovat“ se s netradiční a odvážnou hudbou finálového večera od DJ Orbith & DJ Lucca a beatboxerů Beat Burger Band.
Do semifinálového kola postoupilo přes 11 regionálních kol 60 dívek, z toho vybrala porota 13 do finálové přípravy. Pouze deseti z nich se podařilo získat kýžené místo v televizním finále.
Závěrečné finále je rozděleno do tří dnů – čtvrtek 3. prosince ve Fitness klubu World Class v pražské Celnici proběhne poslední měření fitness výkonnosti finalistek, nejlepší výsledek určí „skokana roku“ Miss Aerobik Star 2009 a v sobotu 5. prosince v rámci slavnostního večera plného nejen krásných a fit dívek, ale i dobré zábavy, bude vyhlášena Miss Aerobik České republiky 2009. Finálový večer proběhne v Top Hotelu Praha, natáčet ho bude televize Nova.
Kromě dívek a jejich patronů na závěrečném galavečeru vystoupí Helena Vondráčková a Lucie Vondráčková (poprvé spolu v jednom pořadu), dále pak Marek Ztracený, Helena Zeťová, beatboxeři Beat Burger Band & Ondřej Hejma. Moderátorských rolí se zhostí tváře TV Nova Tomáš Krejčíř ze Snídaně s Novou & moderátorka Sportovních novin Ivana Vavřínová.
Vstupenky na finálový večer lze již nyní zakoupit prostřednictvím portálu Ticketpro.
Více informací, včetně profilů jednotlivých finalistek, naleznete na www.missaerobik.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.