Děti Ráje zahrají v listopadu dětem z Motola

  • Děti Ráje zahrají v listopadu dětem z Motola Fotogalerie (4)
    • 06.11.2009
    • Tisk

    Stovku lístků předali producenti muzikálu Děti ráje Kapce naděje pro uzdravené děti z Motola.

    Sdílejte článek:

Více než sto lístků na jedno z prvních představení předali producenti muzikálu Děti ráje Nadačnímu fondu Kapka naděje pro uzdravené děti z Motola.

V úterý 3. listopadu předali producenti chystaného muzikálu Děti ráje Michal Běloušek a Viktor Mráz prezidentce Nadačního fondu Kapka naděje Vendule Auš Svobodové vstupenky na jedno z prvních představení. Více než sto lístku získají uzdravení dětští pacienti Motolské nemocnice.
Předání daru se uskutečnilo v GoJa Music Hall na pražském Výstavišti v Holešovicích a zúčastnila se ho jedna z uzdravených dívek. „Jeden z projektů Kapky naděje na hematologicko-onkologickém oddělení a transplantační jednotce ve fakultní nemocnici Motol je Kruh naděje. Jeho cílem je psychosociální podpora děti a rodičů. V jeho rámci se snažíme dětem zpříjemnit léčbu třeba právě návštěvou divadla,“ říká prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Auš Svobodová.
Muzikál Děti ráje, který na základě písní Michala Davida napsal Sagvan Tofi, bude mít premiéru 14. listopadu.
Více informací: www.detiraje.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.