4CD Vladimír Mišík & Etc… Déja Vu (1976 – 1987)

  • 4CD Vladimír Mišík & Etc… Déja Vu (1976 – 1987) Fotogalerie (7)
    • 12.11.2009
    • Tisk

    První čtyři Mišíkova alba s kapelou Etc… s nově remasterovaným zvukem a v exkluzivním balení.

    Sdílejte článek:

Vydavatelství Supraphon chystá v rámci svého reedičního programu nová vydání prvních čtyř alb Vladimíra Mišíka pod souhrnným názvem Déja Vu.

Není pochyb o tom, že Vladimíř Mišík a Etc… patří mezi nejzásadnější pro celou naší rockovou éru. Mimořádný vokalista, znamenití muzikanti, důsledné hledání špičkových textařů pro vlastní písničky i značný koncertní ohlas, to vše platí dodnes.
Připomínat jednotlivé skladby typu Stříhali dohola malého chlapečka, Jednohubky, Proč ta růže uvadá, Nejlepší ženská našich dnů, Taxůvku jsme chytli, Variace na renesanční téma, Malá paní, Vanda a Žanda nebo Doteky je jistě nadbytečné. Již legendární alba jsou pečlivě zvukově oživena z pásů a doplněna singlovými i jinými bonusy.
Na čtvrtém CD tak najdete také anglické verze Mišíkových písní pod názvem They Cut Off The Little Boy's Hair.
Speciální rozkládací box formátu DVD krabičky (grafické řešení Karel Haloun a Luděk Kubík) je vskutku originální. Uvnitř najdete všechna alba v pošetkách, kompletní dokumentaci, aktuální rozhovor Vladimíra Mišíka s publicistou Ondřejem Bezrem + sadu vybraných textů a fotografií.

Vladimír Mišík: Déja Vu vychází 20. listopadu.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.