Vivaldianno Tour 2009 skončilo velkým úspěchem

  • Vivaldianno Tour 2009 skončilo velkým úspěchem
    • 05.11.2009
    • Tisk

    Koncertní projekt Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného na motivy Antonia Vivaldiho skončil.

    Sdílejte článek:

Koncertní projekt Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného skončil minulý týden. Vyvrcholením byl pražský dvojkoncert v Divadle Hybernia.

Velmi úspěšný koncertní projekt Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného na motivy hudby Antonia Vivaldiho skončil koncertem v Divadle F. X. Šaldy v Liberci. Vivaldianno Tour mělo osm zastávek, na kterých se odehrálo deset vystoupení. Vzbudilo obrovský divácký zájem a tak byly přidány i dva odpolední koncerty – v Praze a v Českých Budějovicích.
Pro pražské Divadlo Hybernia a pro natáčení koncertu Českou televizí byl připraven program s mnoha hosty. Od rappera Henryho D., po brazilské tanečnice, zpěvačku Lenku Novou a španělskou zpěvačku Sistu Carmen. Představil se i Miloš Vacík a jeho Tam Tam Orchestra nebo taneční skupina IF a smyčcový Melody orchestra.
Také se předávala se zlatá a platinová deska za 16.000 kusů prodaných CD s hudbou Vivaldianno (předával pan Marcel Grűn – ředitel Hvězdárny a planetária hl.m.Prahy), koncert byl doplněn působivými projekcemi, včetně ukázek z hudebního projektu Michala Dvořáka Pandurango. Záznam pražského koncertu by měla odvysílat Česká televize začátkem prosince. Tak si každý bude moci znovu připomenout krásné tóny v podání Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného. Doprovod kytar Radima Hladíka a Jiřího Janoucha, bubeníka Tomáše Waschingera, australskou píšťalu didgeridoo Ondřeje Smeykala nebo skupinu bolívijských a peruánských indiánů.
Koncert zakončovala symbolická skladba One World One Music v podání všech účinkujících, kterou složil Michal Dvořák a Jiří Janouch, na textu spolupracoval také Michal Dvořák s Davidem Sísem a Henry D.
Více informací: www.vivaldianno.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.