Páteční koncert Rise Against je beznadějně vyprodán

  • Páteční koncert Rise Against je beznadějně vyprodán Fotogalerie (10)
    • 03.11.2009
    • Tisk

    Jak pořadatelská agentura oznámila, páteční koncert RISE AGAINST v Roxy je kompletně vyprodán.

    Sdílejte článek:

Jak pořadatelská agentura Conspiracy oznámila, páteční koncert RISE AGAINST a PLUS MINUS v pražském Roxy je kompletně vyprodán. V den koncertu na místě konání již neexistuje možnost zakoupit si lístek. Pořadatelé proto žádají zájemce, kteří nevlastní vstupenku na koncert, aby na něj zbytečně nejezdili.
Tento příklad snad poslouží jako ponaučení, že je lepší pořizovat si vstupenky vždy včas. To bude dost možná platit už o dvou blížících se akcích, které taktéž pořádá agentura Conspiracy a to koncertu Billy Talent, Silverstein & Cancer Bats, který se koná v sobotu 21. 11. v pražské Tesla Aréně (vstupenky na něj jsou v sítích Ticketpro i Ticketportal ) a rovněž o našlapaném večírku 13. 12. v Lucerna Music Baru, na kterém vystoupí The Blackout, Hand to Hand, Hopes Die Last, Destine a Templeton Pek. Vstupenky na tyto akce seženete rovněž v síti Ticketpro, a za zlevněnou cenu i přímo v pokladně Lucerna Music Baru.
Vstupenky na koncert Strike Anywhere, který je 18. 12. v klubu 007, si můžete koupit za cenu 260 Kč na koncertech Rise Against v Roxy, Saving Joshua v klubu 007 a Saving Joshua v Boomerangu (Ostrava), následně pak od 19. listopadu za stejnou cenu v pražském hudebním obchodě Rocksters, a od tohoto data rovněž za 279 Kč v síti Ticketportal.
Ukázka Rise Against – Ready to Fall

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.