Tomáš Klus pokřtil album Hlavní uzávěr splínu

 • Tomáš Klus pokřtil album Hlavní uzávěr splínu Fotogalerie (5)
  • 30.10.2009
  • Tisk

  PísničkáŘ Tomáš Klus pokropil ve Švandově divadle album i zpěvník a dostal zlatou desku.

  Sdílejte článek:

PísničkáŘ Tomáš Klus pokropil ve Švandově divadle nové album Hlavní uzávěr splínu i zpěvník a dostal zlatou desku za prodej Cesty do záhu(d)by.

Mladý písničkář Tomáš Klus pokračoval ve šněrování své koncertní tkaničky v pondělí 26. října ve vyprodaném Švandově divadle v Praze. V naprosto skvělé atmosféře divadla proběhl křest alba Hlavní uzávěr splínu, které produkoval Dalibor Cidlinský jr. a zpěvníku Já, písničkáŘ (nakladatelství CooBoo Albatros Media). Zároveň dostal zlatou desku za prodej prvního alba Cesta do záhu(d)by.
Slavnostním večerem provázel herec Filip Rajmont, kmotry a milými hosty byli Aneta Langerová a Honza Budař, kteří také zazpívali. Tomáš Klus společně s kytaristou Jirkou Kučerovským zahráli písně z nové desky a prvního alba. Velký ohlas sklidily skladby jako například Navěky (s Anetou Langerovou), Nenávratná (s Danou Markovou), Marie, Pocity, Malčik, Psáno u zpráv a další.
V druhé části koncertu přišli podpořit Tomáše na podium další hosté, muzikanti a kamarádi z DAMU (Radovan Pivoda – basa, Kryštof Mende – piano, Ludvík Kulich – kytara), kteří si zahráli s Tomášem několik písní a diváci je odměnili dlouhým „standing ovation“.
Album Hlavní uzávěr splínu se po prvním týdnu v prodejnosti drží na předních místech a během prvních 10 dní bylo prodáno 5000 alb.
Na každém koncertu Tkaničky si společně s Tomášem zazpívá píseň výherce soutěže „Otextuj si Kluse“, která probíhala na Bandzone.cz.
Tomáš Klus podporuje:

 • „Program Máří – Pomoc ženám v sociální nouzi“ Farní charity Praha 1 – Nové město. Na každém vystoupení je „kasička“ a lidé mohou finančně pomoci svým darem.
 • Program dárcovství krve společnosti Dar života.

Více na www.tomasklus.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.