Jack Johnson nachystal jedinečný koncertní komplet

Americký kytarista a hlavně výtečný písničkář Jack Johnson vydává nové koncertní DVD s názvem „Jack Johnson: En Concert z turné v roce 2009.

Jack Johnson nepřináší na koncertním DVD Jack Johnson: En Concert pouze koncertní záznam, ale především pohled do jeho soukromí a hlavně do zákulisí loňského turné.
To se uskutečnilo v létě minulého roku, tedy krátce poté, co Johnson vydal velmi úspěšné album Sleep Through The Static. Koncertní pouť zavedla Jacka Johnsona téměř po celém světě a fanoušci tak nyní mají jedinečnou možnost s písničkářem toto turné opětovně prožít. Režisér DVD Emmett Malloy, který se věnuje natáčení již deset let, se pokusil na tento nosič zaznamenat nejen ty nejlepší momenty turné, kdy Jack Johnson hrál pro vyprodané sály a na pódiu přivítal i takové hosty jako jsou G. Love, Ben Harper, Mason Jennings, Neil Halstead nebo Matt Costa, ale pokusil se fanouškům podrobně přiblížit i zákulisí a náročnost celého turné.
Jack Johnson ale samozřejmě myslí i na fanoušky, kteří nefandí DVD, ale mají jeho hudbu nejraději naživo. Kromě avizovaného DVD totiž vychází i audio CD, které přináší ty nejzásadnější okamžiky loňského turné, kdy si Jack Johnson zahrál například s Eddie VedderemPearl Jam a na koncertech zazářil například i coververzemi písní od Jimi Hendrixe, Paula Simona nebo Charlese Wrighta.
Jack Johnson: En Concert tedy vychází jak na DVD, tak i na CD. Náročnější fanoušci se mohou těšit i na speciální limitovaný komplet CD+DVD En Concert, který kromě obou nosičů přinese i rozsáhlou šedesátistránkovou knihu s nádhernými fotkami z turné.
Stejně jako veškerý zisk z loňského turné, i veškerý zisk, který vznikne z prodeje nového koncertního CD a DVD, půjde na konto charitativních organizací Kokua Hawaii Foundtation a The Johnson Ohana Family, které Jack Johnson již několik let finančně podporuje.
CD / DVD Jacka Johnsona En Concert vyšlo u Universal Music 26. října 2009.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.