Koncert U2 z Pasadeny bude živě přenášen po celém světě

  • Koncert U2 z Pasadeny bude živě přenášen po celém světě Fotogalerie (5)
    • 22.10.2009
    • Tisk

    U2 se rozhodli nabídnout fanouškům bez vstupenky satisfakci v podobě živého přenosu koncetu.

    Sdílejte článek:

Aktuální turné U2 The 360° Tour patří k jednomu z nejúspěšnějších v dějinách hudby a lístků je málo. Proto přicházejí U2 s ojedinělým projektem.
U2 se rozhodli nabídnout těm, kteří se ani na jeden z koncertů turné nedostanou, alespoň malou satisfakci v podobě živého přenosu jednoho z jejich koncertů.

Ten se uskuteční v neděli 25. října v kalifornském městě Pasadena, kde U2 zahrají pro více než 96 tisíc fanoušků.
„U2 chtěli něco obdobného udělat už delší dobu. Vzhledem k tomu, že koncert zaznamenáváme pro DVD, je tohle báječná příležitost, jak přenést atmosféru ze stadionu i mimo něj. Fandové U2 jezdí kvůli koncertu někdy opravdu hodně daleko, tentokrát U2 přijdou za nimii“ uvedl k nápadu manažer kapely Paul McGuinnes.

Celý koncert bude bezplatně přenášet internetový kanál YouTube, veškeré podrobnosti k nedělnímu přenosu lze získat již nyní na oficiálním kanále kapely www.youtube.com/U2official. Stále hledáme nové cesty, jak fanoušky z celého světa propojit se svými idoly. Myslím si, že tohle je ideální cesta a my jsme opravdu velmi hrdi, že můžeme přenášet živý koncert jedné z nejlepších kapel na světě,“ uvedl k projektu Chris Maycy, ředitel YouTube Partner Development.
Ojedinělost tohoto projektu umocňuje i ten fakt, že po koncertě bude možné bezplatně shlédnout ještě dvě reprízy této show, a to jak na Youtube, tak i na domovských stránkách kapely www.u2.com.
Aktuální album U2 No Line On The Horizon je stále v prodeji a to za cenu již od 299 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.