Michael Jackson – dvoudiskové album This It It – 26. října | ABradio.cz

Michael Jackson – dvoudiskové album This It It – 26. října

  • Michael Jackson – dvoudiskové album This It It – 26. října Fotogalerie (83)
    • 20.10.2009
    • Tisk

    V souvislosti s celosvětovou premiérou filmu This Is It vychází stejnojmenné dvoudiskové album.

    Sdílejte článek:

V souvislosti s celosvětovou premiérou filmu This Is It vychází stejnojmenné dvoudiskové album doplněné rozsáhlým vzpomínkovým bookletem.

V souvislosti s celosvětovou premiérou filmu This Is It, který se bude v českých a slovenských kinech promítat od 28. října po dobu pouhých 14 dnů, vydává Sony Music Entertainment 26. října dvoudiskové album Michaela Jacksona This Is It.
Na prvním disku budou Michaelovy největší hity jako např. Billie Jean, Smooth Criminal, Human Nature a Thriller ve verzích upravených pro film. Posledními skladbami na disku budou dvě verze dosud nevydané skladby This Is It v klasické a v orchestrální verzi. Skladba This Is It figuruje i ve filmu a obsahuje backvokály Michaelových bratrů ze skupiny The Jacksons.
Na druhém disku fanoušci uslyší prvotní demo verze klasických hitů She's Out Of My Life, Wanna Be Startin' Somethin' a Beat It. Tento disk bude také obsahovat nedávno objevenou báseň Planet Earth napsanou a recitovanou přímo Michaelem Jacksonem.
Album This Is It bude obsahovat 36 stránkový vzpomínkový booklet a exkluzivní fotografie z poslední zkoušky vystoupení.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.