Pavel Bobek na cestě po USA – nahrává v Nashvillu

  • Pavel Bobek na cestě po USA – nahrává v Nashvillu Fotogalerie (6)
    • 14.10.2009
    • Tisk

    Populární zpěvák Pavel Bobek nahrává v Nashvillu desku písní Johnnyho Cashe v češtině.

    Sdílejte článek:

Populární zpěvák Pavel Bobek ve spolupráci s Robertem Křesťanem nahrává v Nashvillu desku česky otextovaných písní Johnnyho Cashe.

Pavel Bobek v Chicagu zazpíval pro české krajany a přesunul se do studia Quad v Nashvillu, kde ve spolupráci s Robertem Křesťanem a Lubošem MalinouDruhé trávy točí novou desku sestavenou z česky otextovaných písní Johnnyho Cashe. Nahrávání se zúčastní i někteří bývalí Cashovi spoluhráči.
Dave Roe a Victor Krauss hrají na kontrabas, Guthrie Trapp a Steve Walsh na kytary a bicí ovládá Jerry Roe – samá velká jména.
Pavel Bobek k tomu říká: „Nahrávat album v Americe a navíc s takovými muzikanty je sen, který jsem se ani neodvážil snít.“
Čeští fanoušci Johnnyho Cashe a Pavla Bobka se mohou těšit například na Sunday Morning Coming Down (duet s Robertem Křesťanem), Highway Man (v podání Míši Leichta), It Ain't Me, Babe (vokály June Carterové zazpívá Pavlína Jíšová), dále na Walk The Line, As Long As I Live, That Old Wheel, Long Black Veil, Happines Is You nebo Girl From The North Country.
Album by mělo vyjít na jaře.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.