Veřejné natáčení DVD Inflagranti: Čtyři roční doby

  • Veřejné natáčení DVD Inflagranti: Čtyři roční doby Fotogalerie (21)
    • 22.10.2009
    • Tisk

    1. prosince se v Divadle Palace koná veřejné natáčení DVD z koncertu Čtyři roční doby Inflagranti.

    Sdílejte článek:

1. prosince se v Divadle Palace (Václavské nám. 43) od 20:00 koná veřejné natáčení DVD z koncertu Čtyři roční doby dívčího tria Inflagranti.
Veřejné natáčení DVD z koncertu instrumentálního smyčcového dívčího tria Inflagranti a jeho hostů, Petra Koláře, Petra Muka a Petra Bendeho proběhne v režii Radana Dolejše.
Společný koncert tria Inflagranti, tří sympatických mladých instrumentalistek a jejich hostů, tří Petrů, populárních zpěváků Koláře, Muka a Bendeho bude právě zde zaznamenán na DVD. Ve společném provedení tria a všech tří zpěváků zazní Zrcadlo, proslavené Karlem Černochem, Petr Muk zazpívá Bon Soir, Mademoiselle Paris, Petr Bende Nad horú svítá a Petr Kolář skladbu Šípková Růženka, známou v originále jako Soldier Of Fortune.
Rok 2009 zafungoval pro elektrické smyčcové trio Inflagranti jako vydařený Restart, jak zní i název jeho letošního CD. Tři výborné mladé instrumentalistky si bez předsudků k žánrovým kategoriím vybraly velké a krásné melodie, které mají samy rády. A upravily si je tak, aby je mohly vždycky s radostí a chutí hrát. Skladby Bacha nebo Vivaldiho tak znějí nečekaně a nově, jako by byly napsány pro rockový či taneční festival. A naopak rocková Metallica, Europe nebo Queen pro filharmonickou síň. Že skupina zvolila správnou cestu, dokazuje ohlas publika jak u nás, tak v zahraničí. Nesází totiž jen na povrchně líbivou show, ale na poctivou, s energií a šarmem provedenou produkci. Její kvality ocenili v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii.
Vstupenky: v předprodeji TicketArt za 350 Kč.
Více informací: www.inflagrantimusic.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.