Robbie Williams chystá výjimečný interaktivní koncert i u nás | ABradio.cz

Robbie Williams chystá výjimečný interaktivní koncert i u nás

  • Robbie Williams chystá výjimečný interaktivní koncert i u nás Fotogalerie (11)
    • 09.10.2009
    • Tisk

    Už 20. října Robbie Williams zazpívá téměř celé Evropě – koncert budou přenášet dvě stovky kin.

    Sdílejte článek:

Celý svět čeká na návrat Robbieho Williamse, který 9. listopadu vydá nové album Reality Killed The Video Star. Čekání Robbie zkrátí výjimečným koncertem.

20. října Robbie Williams zahraje po více než třech letech ve Velké Británii, avšak nejen pro přímé účastníky tohoto koncertu.
Jeho show, která bude zahajovacím koncertem dalšího ročníku BBC Electric Proms, budou moci sledovat fandové ve vybraných kinech Evropy, která se zapojila do tohoto projektu. Na zmiňovaném koncertě Robbie poprvé představí nejen materiál z nové desky Reality Killed The Video Star, ale samozřejmě dojde i na jeho osvědčené hity, které na koncertech Robbieho Williamse nesmí chybět.
Robbieho Williamse bude doprovázet početná kapela se smyčcovou i dechovou sekcí a celý tento ansábl povede sám věhlasný Trevor Horn, který je i producentem Robbieho nového alba.
Koncertu se dočkají i fanoušci v České republice, protože z téměř dvou stovek kin, která budou tento ojedinělý koncert přenášet, jsou dvě u nás. Jedná se o kino Světozor v Praze na Václavském náměstí a dále o kino Květen v Teplicích.
Do projektu se zapojila i kina v Austrálii, kde bude koncert v kině promítán následně 6. listopadu a dále i kina v Jižní Africe, kam se Robbieho londýnský koncert dostane o týden později.
„Strašně se na tento koncert těším. Je velmi vzrušující vědět, že můj londýnský koncert mohou ve stejný okamžik sledovat i lidé jinde po světě. Především se těším, že budu opět na pódiu společně s Trevorem a hlavně mě zajímá reakce lidí na nové písně, které jsme s Trevorem napsali“ uvedl k tomuto ojedinělého projektu sám Robbie.

Robbie je zpět v plné síle a opět o krok dál, než všichni jeho rivalové.

Předprodej na všechny koncerty začíná 9. října v 9 hodin dopoledne a cena vstupenek se bude pohybovat od 375 Kč do 500 Kč.
Robbie Williams: Angels

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.