Vivaldianno je vyprodané, přidává další koncert

  • Vivaldianno je vyprodané, přidává další koncert Fotogalerie (4)
    • 11.10.2009
    • Tisk

    Vivaldianno Tour 2009, mimořádný hudební projekt, přidává další koncert v Divadle Hybernia.

    Sdílejte článek:

Vivaldianno Tour 2009, mimořádný hudební projekt Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného (a pana Vivaldiho), přidává další koncert v Divadle Hybernia.
Vivaldianno Tour 2009 jsme vás informovali v článku Vivaldianno Tour Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného 13. září a 3. října jsme přinesli rozhovor s hlavními protagonisty Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený o Vivaldiannu.
Vivaldianno Tour sklízí obrovský úspěch. Hned první koncert v Pardubicích byl zcela vyprodaný. Také pražský koncert v Divadle Hybernia 20. října, který bude vyvrcholením letošního Vivaldianno Tour 2009, je už nyní také zcela vyprodán. Proto se organizátoři rozhodli vyjít vstříc všech příznivcům a otevřít pro veřejnost i odpolední generální zkoušku. Ta bude mít stejný scénář jako večerní představení s možností několika režijních zásahů.
Pro pražskou Hybernii je navíc připraven speciální program pod taktovkou Davida Síse. A co bude na tomto výjimečném koncertu k vidění? Odpolední i večerní představení budou programově stejná – bude se předávat zlatá a platinová deska, vystoupí např. Lenka Nová (Laura a její tygři), Sista Carmen, Henry D., Miloš Vacík&Tam Tam Orchestra nebo taneční skupina IF, k vidění budou velké a neobvyklé projekce čerpající mimo jiné z televizního dokumentu Michala Dvořáka Pandurango a další.
Na všech koncertech Vivaldianno Tour si zahrají kromě zmiňovaných Svěceného a Dvořáka ještě i Radim Hladík, Jiří Janouch, Tomáš Waschinger, Aleš Doležálek, jihoameričtí indiáni Jaime Garvizu a Carlo Zegarra Abanto a dívčí smyčcové kvarteto Melody Quartett.
Vstupenky na přidanou generální zkoušku 20. října jsou v předprodeji za jednotnou cenu 299 Kč, začínat se bude v 17:00.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.