Charitativní Pinktober – 14. října v Hard Rock Café

  • Charitativní Pinktober – 14. října v Hard Rock Café Fotogalerie (13)
    • 05.10.2009
    • Tisk

    14. října v Hard Rock Café vystoupí Michael Kocáb, Jana Kirschner, Nightwork, Beat Burger Band a Brécy.

    Sdílejte článek:

Ve středu 14. října od 18:00 v Hard Rock Café vystoupí Michael Kocáb & Výběr II, Jana Kirschner, Nightwork, Beat Burger Band a Brécy.

Hard Rock International pořádá již desátým rokem v mnoha zemích světa charitativní akce, jejichž cílem je podpořit zvýšení povědomí a boje proti rakovině prsu. Letos se poprvé do charitativního programu Pinktober zapojí i Česká republika, a sice koncertem Hard Rock Pinktober s podtitulem Rock pro dobrou věc, který se uskuteční v pražské kavárně Hard Rock Café.
Na tomto speciálním koncertu vystoupí Michael KocábPražským výběrem II, Jana Kirschner, kapela Nightwork a další interpreti. Výtěžek ze vstupného bude přitom věnován na konto Avon proti rakovině prsu.
Přispět můžete i jinak: v Hard Rock Café je možné zakoupit růžové reklamní předměty nebo speciální Pink koktejly, část jejich prodejní ceny půjde na zmíněné Avon konto.
Vstupenky: za 600 Kč v předprodeji Ticketpro nebo přímo v Hard Rock Café.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.