Zdeněk Svěrák a Paraple dnes v přímém přenosu

 • Zdeněk Svěrák a Paraple dnes v přímém přenosu Fotogalerie (16)
  • 28.09.2009
  • Tisk

  Dnes budou ČT a ČRo vysílat pořad Zdeňka Svěráka Dobročinná akademie ve prospěch Centra Paraple.

  Sdílejte článek:

Dnes – v pondělí 28. září od 21:00 budou ČT1 a ČRo1– Radiožurnál vysílat pořad Zdeňka Svěráka Dobročinná akademie ve prospěch Centra Paraple.

V České republice zasáhne úraz s poraněním míchy každý týden do života čtyř lidí. V jedné vteřině – při sportu, v autě, při práci, doma – se vše změní. Musí začít znovu, jinak, na vozíku. Centrum Paraple jim pomáhá najít cestu dál.
Pořad ČT vysílaný dnes v přímém přenosu ze Žižkovského divadla Járy Cimrmana Dobročinná akademie ve prospěch Centra Paraple je opět tady, tentokrát ve znamení oslav dokončení první etapy přístavby Centra Paraple, kde bude prostor pro tělocvičnu pro rehabilitaci i sport, místnosti pro nácvik soběstačnosti v každodenních činnostech, učebny pro kurzy se zázemím pro lektory, pokoje pro ubytování klientů, sklady i dílna na opravu kompenzačních pomůcek klientů.
Těšit se můžete na Zdeňka Svěráka, autora a současně moderátora pořadu, setkáte se rovněž s řadou populárních či jinak zajímavých osobností. Účinkují: Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Roman Holý, Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Jiří Kučerovský, Gabriela Demeterová, Radim Hladík, Blue Effect, Sedmihlásek a další.
Odměnou bude finanční částka, kterou společnými silami vybereme a pošleme na konto Paraple. Přispět lze buď telefonicky na čísla uvedená na obrazovce anebo prostřednictvím dárcovské sms ve tvaru DMS PARAPLE na číslo: 87777.

 • Konto „Paraple":
 • KB Praha 10006–18831021/0100
 • konst. symbol: 379
 • variabilní symbol: KONTO PARAPLE
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.