Charitativní koncert zítra v Lucerna Music Baru

  • Charitativní koncert zítra v Lucerna Music Baru Fotogalerie (25)
    • 03.10.2009
    • Tisk

    Skupina Mladých s Epilepsií pořádá v neděli 4. 10. v Lucerna Music Baru charitativní koncert.

    Sdílejte článek:

Skupina Mladých s Epilepsií pořádá v neděli 4. října od 18:00 v Lucerna Music Baru charitativní koncert ke dni epilepsie. Vstup je zdarma.

Účast na koncertě přislíbili: Hamleti (Aleš Háma, Dalibor Gondík, Hardy Murzuki a Jakub Wehrenberg), Maxim Turbulenc, Infinity, Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Radka Fišerová, Bohouš Josef, Petr Muk a další.
V rámci Národního dne epilepsie, (který v ČR připadá na 30. září), Občanské sdružení EPI-RODINA, konkrétně jeho část Skupina Mladých s Epilepsií (SME) pořádá charitativní koncert ke dni epilepsie pod názvem „SME TADY, aneb koncert ke dni epilepsie“. Koncert si klade za cíl informovat veřejnost o epilepsii a vyvrátit tak řadu mýtů a předsudků, které i v 21. století panují mezi veřejností. Má pomoci mladým s epilepsií, kteří hledají kamarády, partnery, zábavu a v neposlední řadě je podpořít při integraci do společnosti.
Více informací: www.er-sme.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.