Děti Ráje se potkaly v klipu, premiéra bude v listopadu

Muzikál Děti Ráje s písněmi Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky už má svůj titulní song a klip.

Herci z chystaného muzikálu Děti Ráje si na chvíli odpočinuli od zkoušek a potkali se tentokrát v nahrávacím studiu, kde natočili titulní píseň a klip k ní. Nahrávalo se v pražském studiu Fysio a režie obrazového doprovodu písničky Děti Ráje se ujal autor muzikálu Sagvan Tofi.
V klipu Děti ráje zpívají Iveta Bartošová, Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Míša Nosková, Bořek Slezáček, Hana Kubinová, Michaela Šejnová, Petra Doležalová, Tereza Vágnerová, Braňo Polák, Petr Kutheil, František Pytloun, Tomáš Löbl, Genny Ciatti a Martina Cerhová.
Nahrávání nestihl herec a moderátor Martin Zounar, který se krátce po jeho skončení upsal k roli v chystaném muzikálu. Už se ale zapojil do zkoušek, které jsou v plném proudu. V provozu je také nová verze webových stránek představení, kterou najdete na adrese www.detiraje.cz a také facebookový profil.
Premiéra nového muzikálu s písněmi Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky bude 14. listopadu 2009 v GoJa Music Hall. Ještě předtím, 7. listopadu, se uskuteční veřejná generálka.
Více informací: www.detiraje.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.