Polemic a DR.Kary zítra v Kulturním Centru Vltavská

V pátek 25. září ve 20:00 v Kulturním Centru Vltavská vystoupí pro všechny příznivce ska a reggae slovenská skupina Polemic a český MC/DJ DR.Kary.

Melodická a nakažlivá hudba, rytmus připomínající kubánské pláže, dredy a mojito vtahující do pohybu celé tělo, precizní hudební projev smíchaný s ležérním humorem, to je reggae a ska skupina Polemic.
DR.Kary je jedním z nejrespekto­vanějších MC/DJ na české reggae scéně. V jeho setech se mísí pestrý koktejl ze stylů reggae, dancehallu, ragga-hiphopu až po latinu, rnr a popu.
O skupině Polemic:
V letech 1989 – 1994 skupina SKA nadšenců založila devítičlenné uskupení Polemic. Od roku 1994 se na slovenské scéně postupně objevily jednotlivé demo nahrávky a skupina tak pronikla nejen více na slovenskou scénu ale i do zahraničí. Teprve po nahrání prvního alba Do Ska (1997) se skupina dostala do obecného podvědomí lidí, čímž nastartovala svou strmou hudební kariéru.
Během dalších osmi let získali Polemic nejrůznější ocenění, vydali další alba (YahMan!, Gangster-Ska, Nelám si s tým hlavu) a zúčastnili se desítek festivalů (Sázavafest, Rock for People, Hodokvas, Bielawa, Back to the Roots,…) a stovek koncertů, jak samostatných tak i ve spolupráci s dalšími ikonami světového ska a reggae nebe (The Slackers, The Skatalites, Rico Rodriguez, a další). Cedule Vyprodáno se octla na dveřích nejednoho pražského klubu (Roxy, Palác Akropolis a Rock Café). V roce 2005 přestála skupina další personální změny a omládla. Vzniklo album Nenudin a dále výběr Best of 1988 – 2008 se závěrečnou novinkou Viera.
Vstupné: 220 Kč.
Více: www.polemic.sk/, www.myspace.com/drkary

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.